کسب مقام ارشد درانجمن مهندسان برق و الکترونیک آمریکا(IEEE)

۰۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷ کد : ۱۴۸۸۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۱۵
انجمن بین المللی مهندسان برق و الکترونیک IEE پس از بررسی فعالیتهای علمی و پژوهشی دکتر شهرام جوادی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق واحد تهران مرکزی و رئیس مرکز تحقیقات برق هوشمند و اتوماسیون، وی را به عنوان عضو ارشد (Senior Member) این انجمن معرفی کرده است.
کسب مقام ارشد درانجمن مهندسان برق و الکترونیک آمریکا(IEEE)

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی ، انجمن بین المللی مهندسان برق و الکترونیک IEEE پس از بررسی فعالیتهای علمی و پژوهشی دکتر شهرام جوادی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق واحد تهران مرکزی و رئیس مرکز تحقیقات برق هوشمند و اتوماسیون، وی را به عنوان عضو ارشد (Senior Member) این انجمن معرفی کرده است . لازم به ذکر است کمتر از 10 درصد اعضاء به این درجه ارتقا می یابند.

دکتر جوادی از سال ۱۳۷۵ به عنوان عضو هیئت علمی واحد تهران مرکزی همکاری خود را با این مجموعه بزرگ علمی آغاز کرده است و همچنین بعنوان استاد مدعو در دانشگاه های خارج از کشور از جمله University of Wisconsin-Milwaukee  کشور آمریکا و Porto Polytechnic کشور پرتغال چندین کارگاه آموزشی برگزار نموده است. وی تا کنون  ۳۵ عنوان مقاله در ژورنالهای  معتبربین المللی ISI و علمی پژوهشی داخلی، تالیف و ترجمه ۵ عنوان کتاب، ارائه بیش از  ۴۰ مقاله در همایش های بین المللی و شرکت در کنفرانس های متعدد داخلی و خارجی را در کارنامه پژوهشی خود به ثبت رسانده است. وی همچنین در بسیاری از مجلات معتبر بین المللی بعنوان عضو هیات تحریریه، داور و ادیتور مشغول فعالیت است و در کمیته علمی بسیاری از کنفرانسهای بین المللی عضو میباشد. همچنین مدیر مسئول مجله علمی تخصصی برق هوشمند (IJSEE) بعنوان تنها مجله دانشکده فنی مهندسی این واحد دانشگاهی میباشد.

بر اساس این گزارش، انجمن مهندسان برق و الکترونیک که به اختصار IEEE خوانده می شود . یک سازمان بین المللی حرفه ای و ناسودبر است. خواست این انجمن کمک به پیشبرد تکنولوژی به طور گسترده و حوزه های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و هم چنین زمینه های وابسته به طور خاص است. این انجمن بیش از 423000 عضو از 160 کشور جهان دارد که 50%  این اعضاء خارج از ایالات متحده ی آمریکا  هستند. این انجمن دارای بیشترین شمار اعضاء از هر سازمان حرفه ای دیگری در جهان است. این انجمن با انتشار حدود 200 مجله ی علمی ،1900 کنفرانس و اجلاس در سال ، 5/4 میلیون مقاله با 8 میلیون دانلود در ماه،  1250 استاندارد فعال  و 700 استاندارد در دست تدوین منتشر کننده یک سوم انتشارات تخصصی چاپ شده در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر است.. انتهای پیام/


( ۱ )

نظر شما :